Loading...
Blog2024-01-15T14:31:12+01:00

Agencja eventowa Margot Travel – wyjazdy Incentive, eventy firmowe

Przekonajcie się, dlaczego warto inwestować w wyjątkowe wyjazdy i eventy dla swojej firmy, czytając nasze artykuły na blogu. Poznajcie case studies, trendy branżowe i praktyczne wskazówki od ekspertów, którzy z pasją tworzą wydarzenia, które wyróżniają się na rynku. Zapraszamy do inspirującej podróży przez świat incentive i eventów firmowych!

Artykuły

Wyjazdy firmowe z agencją Margot Travel | 25 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów firmowych

Ciekawostki|

Za każdym osiągnięciem firmy kryje się zgrany zespół. Lecz jak budować te silne więzi, jak nie poprzez inspirujące wyjazdy firmowe? Margot Travel, jako doświadczony organizator wyjazdów o 25–letniej historii, otwiera dla Was furtkę do świata pełnego niezapomnianych przygód, oraz nieskończonych możliwości integracji i rozwoju.

Islandia – magiczna kraina lodu i wulkanów

Ciekawostki|

Daj się zaskoczyć i przeżyj przygodę życia! Islandia to kraj, który zaskoczy Cię pod każdym względem. Z jednej strony czeka na Ciebie oszałamiająca o każdej porze roku natura, z drugiej strony niezwykle barwna oraz intrygująca kultura. Tu zobaczysz wulkany, gejzery i zorzę polarną, usłyszysz niemal niezmienny od 1000 lat język islandzki, poznasz opowieści o elfach i niecodziennych tradycjach, spróbujesz świetnej kuchni opartej na lokalnych produktach, a także doświadczysz wyjątkowej życzliwości mieszkańców. Otwórz się na nowe, odwiedź Islandię i przeżyj przygodę życia!

Przygoda 4×4 w Namibii

Ciekawostki|

Przebycie niewielkiego odcinka tego przepięknego kraju pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Namibia to państwo położone w południowo zachodniej części kontynentu afrykańskiego, które istnieje oficjalnie dopiero od 1990 r. Jest niezmiernie rozległe, ale ma tylko ok. 2,1 mln mieszkańców. Na jego terytorium znajdziemy dziewicze parki narodowe, bezkresne obszary pustynne, kilometrowe piaszczyste plaże, góry i płaskowyże oraz tereny podmokłe z rzekami i bagnami. Różnorodność krajobrazów jest więc ogromna, tak samo zresztą jak fauny i flory. Bez problemu natkniemy się tu na słownie, nosorożce, lwy, żyrafy, zebry, antylopy, hieny, gepardy i lamparty.

Podróżuj szlakiem filmowych bohaterów!

Ciekawostki|

Każdy z miłośników kinematografii ma serial lub film, który darzy wyjątkowym sentymentem. A co, gdyby przenieść się na jego naturalny plan? Nie wszystkie miejsca akcji są fikcyjne, niektóre z nich istnieją w rzeczywistości i w dodatku można je odwiedzić! Turystyka szlakiem ulubionych bohaterów od lat wciąż zyskuje na popularności. Szukasz pomysłu na kolejną podróż? Pomożemy znaleźć inspirację.

Ranking 5 najdziwniejszych tradycji świątecznych w różnych zakątkach świata

Ciekawostki|

Obchody świąt Bożego Narodzenia wiążą się z mnóstwem tradycji o charakterze lokalnym lub globalnym. W każdym kraju część zwyczajów zaczerpnięto z wierzeń pogańskich, a wiele z nich wynika również z panującego klimatu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o bagażu przed wyruszeniem w podróż

Ciekawostki|

Wybierasz się na wymarzone, 2-tygodniowe rajskie wakacje na drugim końcu świata? A może Twoja firma organizuje wyjazd motywacyjny do Meksyku, Maroka lub USA? Niezależnie od tego, jak długo będzie trwała podróż, warto dobrze się do niej przygotować. Nie zostawiaj pakowania na ostatnią chwilę.

6 powodów, dla których warto podróżować po świecie

Ciekawostki|

Mówi się, że podróżowanie to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze i stajemy się bogatsi. Każdy, kto choć raz odwiedził nawet sąsiedni kraj, wie, jak wiele prawdy jest w tej tezie. Przedstawiamy zatem 6 argumentów świadczących o tym, jak zagraniczna podróż może uczynić Cię bogatszym.

Nasze realizacje – Azja

Ciekawostki|

Omawiając projekt wyjazdowy z Klientem, wiedzieliśmy że wracają do wyjazdów po dłuższej przerwie i musimy zaproponować coś z naprawdę mocnej kategorii. Jedną z propozycji była Japonia, która od razu zyskała aprobatę ale wciąż czegoś brakowało. I tak z kilku opcji i połączeń wyłonili się dwaj zwycięzcy - niesamowite miasta, symbole Azji: Tokio - stolica Japonii i Seul, nazywany Duszą Azji - stolica Korei Południowej. Mieliśmy wszystko, a nawet więcej bo dwa w jednym: dwa kraje połączone trudną historią, a jednocześnie zupełnie odmienne, dwa miasta symbole, dwie destynacje w jednej podróży. Projekt miał charakter ściśle nagrodowy, więc całą energię skupiliśmy na programie i jego ułożeniu tak, aby Uczestnicy mogli z podróży przywieźć masę wiedzy i doświadczeń.

Przejdź do góry