Tajemnice Gór Sowich

Dolny Śląsk – chyba najbardziej tajemniczy rejon naszego kraju – zaginione skarby, tajemnicze podziemia, piękne winnice i zamki – a do tego cały szereg atrakcji outdoorowych: wyprawy 4×4 po prawdziwych bezdrożach i błotach, spływ pontonami, szlaki piesze i rowerowe. Mamy dla Was cały wachlarz możliwości od gier w podziemiach Włodarza, spotkania z duchami na zamku Książ, nauki pierwszej pomocy, po skalną przygodę ze wspinaczką w Górach Sowich, zdobywanie twierdzy Srebrna Góra, relaks w SPA czy degustacje wina w Winnicach Jaworek lub Niemczańskiej. Dla specjalistów warsztaty w hucie szkła Julia czy rozsławionym Bolesławcu.

Zapraszamy do odkrywania dolnośląskich skarbów!

Tatarskim Szlakiem

Magia Podlasia bezsprzecznie urzeka. Wielokulturowość regionu, jego smaki i piękne krajobrazy są wyjątkowe i tworzą piękną całość.Zapraszamy na wyprawę szlakiem Tatarów, poznanie wyjątkowej kultury oraz kuchni. Przeżyjecie spotkanie z pogranicznikami i zabawę na białoruskim weselu w Białowieży. Na zakończenie przygody jadąc zabytkowym “ogórkiem” obejrzymy murale w Białymstoku. A do tego babka, kiszka i placki ziemniaczane, kartacze, sękacze…aż ślinka cieknie!

Podlasie Was oczaruje!

Perły Lubelszczyzny

Czy wiecie co to forszmak i cebularz? Jeśli nie, to zapraszamy do Lublina – dowiecie się również dlaczego piwo Perła smakuje tak dobrze! Dodatkowo zabierzemy Was w najpiękniejsze miejsca regionu – Nałęczów, Pałac Zamoyskich w Kozłówce, Zamość czy Kazimierz Dolny, gdzie z pochodniami przejdziemy Wąwozem Korzeniowym z dreszczykiem emocji. Do tego smaki i napitki regionalne, doskonałe wina i piwa, przysmaki kuchni żydowskiej i polskiej.

Przygoda w Krainie Wilka

Poczuj atmosferę dzikich połonin, wiatr w żaglach na Solinie, odszukaj po wskazówkach opuszczoną wieś łemkowską, a na koniec pobytu delektuj się smakiem wina na Podkarpackim Szlaku Winnym! Tych, którzy słyszeli o kultowym serialu WATAHA zabieramy w miejsca, gdzie kręcone były sceny do filmu. Dotrzeć na plan nie jest łatwo, wymaga to niekiedy użycia samochodów terenowych, pontonów oraz wykorzystania technik linowych, a wszystko to w pięknych plenerach Bieszczadów.

Zapraszamy do Krainy Wilka!