Poznaj Margot

Ćwierć wieku podróżowania

Wszystko zaczęło się od Małgorzaty Gulińskiej, która swoją pasję do podróżowania postanowiła przekuć w biuro podróży. Tak powstało Margot Travel, które już od 25 lat organizuje wyjazdy konferencyjne, integracyjne i incentive w Polsce i na całym świecie. Nasi Klienci zwiedzili w tym czasie niemal wszystkie zakątki świata, brali udział w niezwykłych wyprawach, uczestniczyli w niezapomnianych przygodach oraz oglądali zapierające dech w piersiach widoki. Wszystko to pod okiem doświadczonej załogi naszego biura, która starannie przygotowuje każdy element wyjazdu. Sprawdź nas już teraz!

Czym się zajmujemy?

Wyjazdy incentive
Więcej
Szukasz sposobu na to, by w wyjątkowy sposób nagrodzić wyróżniających się pracowników Twojej firmy? Potrzebujesz dodatkowej integracji Twojego zespołu, by zwiększyć efektywność pracy? Wyjazd incentive to doskonałe rozwiązanie, które w pozytywny sposób wpłynie na atmosferę i przełoży się na wyniki firmy. Przygotujemy dla Ciebie pasjonującą podróż w wybrane miejsce na świecie. Zaplanujemy cały wyjazd, w tym transport, aktywności czy zwiedzanie niezwykłych miejsc. Zadbamy o bezpieczeństwo i pozytywny nastrój wszystkich uczestników przez cały czas trwania podróży.
Wyjazdy konferencyjne i szkoleniowe
Więcej
Potrzebujesz odpowiedniego miejsca do zorganizowania konferencji czy szkolenia? Zależy Ci, by cały wyjazd nie był tylko sztampowym spotkaniem, ale wyróżniał się na tle innych? Wyjazdy konferencyjne z nami spełnią Twoje oczekiwania. Przygotujemy je dla Ciebie zarówno w kraju, jak i za granicą. Znajdziemy odpowiednią przestrzeń do spotkań, wykładów i szkoleń, połączoną z wygodnym hotelem i dodatkowymi atrakcjami, dopasowanymi do potrzeb Twoich i Twoich gości. Zapewnimy także doskonały catering, który dodatkowo umili pobyt i pozytywnie nastroi uczestników konferencji.
Eventy
Więcej
Twoja firma obchodzi rocznicę powstania? A może masz ochotę przygotować dla swoich pracowników lub Klientów wyjazd z okazji Świąt? Zrób to razem z nami! Stworzymy dla Ciebie kompletny plan wydarzenia, niezależny od liczby uczestników. Zaproponujemy miejsce imprezy, muzykę, oświetlenie oraz catering. Przygotujemy dodatkowe atrakcje, które jeszcze lepiej oddadzą atmosferę tego dnia. Zadbamy o każdy szczegół eventu niezależnie, czy odbędzie się on w siedzibie Twojej firmy, czy też zdecydujesz się na wyjazd na drugi koniec świata. Tobie i Twoim gościom pozostanie tylko dobrze się bawić.
Wyjazdy biznesowe
Więcej
Szykujesz się do ważnego wyjazdu biznesowego, ale nie masz ochoty zajmować się załatwianiem formalności związanymi z podróżą? Zostaw to nam! Mamy doświadczenie w szybkim i skutecznym znajdowaniu najlepszych połączeń komunikacyjnych na całym świecie. Zarezerwujemy dla Ciebie hotel w wybranym standardzie. Przygotujemy listę miejsc, w których zjesz dokładnie takie jedzenie, na jakie masz ochotę. A jeśli masz więcej czasu, zaproponujemy lokalizacje, które koniecznie musisz odwiedzić jako turysta. Z nami Twój wyjazd będzie zapięty na ostatni guzik!
VIP Travel
Więcej
Znudziły Ci się standardowe wyjazdy, w czasie których odwiedza się wyłączenie najbardziej znane punkty w danym regionie? Chcesz spróbować czegoś więcej, ale nie masz czasu na planowanie podróży? Ułożymy ją za Ciebie! Wybierzemy luksusowy hotel i zapewnimy wygodny transport do każdego punktu Twojej wyprawy. Ułożymy szczegółowy plan wyjazdu, by dostarczyć Ci jak najwięcej wrażeń, zgodnych z Twoim rytmem i zainteresowaniami. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, by każdy punkt programu był dla Ciebie ekscytujący i jednocześnie komfortowy.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo

Dbamy o pełne zabezpieczenie wyprawy, żeby uczestnicy czuli się komfortowo przez cały czas, niezależnie od sytuacji.

Energia i pasja

Zależy nam, by każdy wyjazd był dla naszych Klientów niezapomnianą przygodą, dlatego przygotowujemy pasjonujący program.

Uczciwość i szacunek

Do każdego Klienta podchodzimy z największym oddaniem oraz pełną przejrzystością, by spełnić wszystkie oczekiwania.

Perfekcja i niezawodność

Dopinamy każdy, najdrobniejszy szczegół, by nic nas nie zaskoczyło w czasie nawet najbardziej niecodziennej podróży.

Referencje

Nasi klienci

Gotowi na przygodę?

Planujesz wyjazd incentive dla swojej firmy? A może chcesz zorganizować konferencję w wyjątkowym otoczeniu? Jesteś we właściwych rękach! Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

 

Skontaktuj się