Wyjazdy firmowe

Zaufaj ekspertowi!

Już od 25 lat specjalizujemy się w obsłudze wyjazdów incentive, koncentrując uwagę na najdrobniejszych szczegółach. Organizujemy pełne niezapomnianych przygód i świetnej zabawy zagraniczne wyjazdy integracyjne, egzotyczne wycieczki dla firm, podróże VIP i konferencje firmowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci pod okiem doświadczonego zespołu Margot Travel odwiedzili ponad 800 niezwykłych miejsc w różnych zakątkach świata! Poznaj Margot Travel i sprawdź, co możemy przygotować dla Ciebie i Twoich pracowników oraz partnerów biznesowych!

Wyjazdy egzotyczne dla firm

Margot Travel to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy specjalizują się w organizacji podróży biznesowych już od 25 lat. Do każdego wyjazdu podchodzimy w pełni indywidualny sposób, mogąc dzięki temu zagwarantować dopięcie nawet najmniejszych szczegółów na ostatni guzik. Co znajdziesz w naszej ofercie? Niezapomniane wycieczki zagraniczne dla firm, wyjątkowe podróże motywacyjne, wyjazdy VIP, a także konferencje – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaufaj doświadczonym specjalistom z Margot Travel – ciesz się wymarzoną podróżą już dziś!

Niepowtarzalne wycieczki dla firm – tylko z Margot Travel!

Zależy Ci na kompleksowym zorganizowaniu wyjazdu dla większej grupy osób? Szukasz wsparcia w zakresie przygotowywania konferencji w egzotycznym miejscu? Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w aranżowaniu podróży motywacyjnych czy wyjazdów dla firm nawet w najdalszych zakątkach świata. Jesteśmy przekonani, że Twoi pracownicy lub też partnerzy będą zachwyceni profesjonalizmem organizacji podróży biznesowej do jednego z wielu wyjątkowych miejsc. Rozpoczynając współpracę z naszym biurem, z pewnością się nie zawiedziesz. Zarezerwuj wycieczkę dla firmy w Margot Travel – gwarantujemy fachowe wsparcie i niezapomnianą przygodę!

Margot Travel sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Królewska 39/1

30-045 Kraków

margot@margottravel.pl

Tel: 12 429 56 78

 

KRS: 0000396244

NIP: 6772363585

REGON: 122403309