Voucher turystyczny Margot

Idealny dla firm i osób prywatnych

dowolny

Podaruj podróż!

–> Jeżeli Twoja firma obecnych czasach nie planuje wyjazdu firmowego, a w dalszym ciągu chcesz podarować podróż swoim Klientom czy Partnerom Biznesowym – rozwiązaniem jest Voucher Turystyczny w Margot Travel.

 

–> Jeżeli szukasz fajnego prezentu dla swoich najbliższych czy znajomych – to idealny prezent, który zrealizują w dowolnym czasie i kierunku!

 

Indywidualnie ustalimy  warunki i czas realizacji oraz wartość vouchera.

 

Obdarowana osoba będzie mogła go wykorzystać na jedną z podróży oferowanych przez Margot Travel (z zakładki Indywidualne) lub na zakup agencyjny produktów firm Itaka lub Coral Travel.

 

Must see attractions!

O czymkolwiek marzysz
Gdziekolwiek w Polsce i za granicą

File to download

Travel price

do ustalenia
voucher

Odkryj Armenię z Margot Travel

Armenia! Jesteśmy prawie pewni, że tutaj jeszcze nie byliście. Mało jest miejsc na Ziemi, gdzie krajobrazy zmieniają się w ciągu godziny jak w kalejdoskopie a każdy kolejny dzień jest piękniejszy od poprzedniego!

Daj się oczarować Armenii

Zasmakuj w tradycyjnej ekologicznej kuchni, wyśmienitych trunkach, podziwiaj bajkowe krajobrazy i poznaj fantastycznych otwartych i gościnnych ludzi! Wyjazd dla par, rodzin, w wersji solo dla młodszych i starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Odkryj to miejsce z Margot Travel, a wrócisz zachwycony – gwarantujemy. Dołącz do czerwcowej wyprawy do Armenii z Margot Travel.