Ciekawostki podróżnicze

Nasze realizacje

Perły Azji TOKIO & SEUL

Omawiając projekt wyjazdowy z Klientem, wiedzieliśmy że wracają do wyjazdów po dłuższej przerwie i musimy zaproponować coś z naprawdę mocnej kategorii. Jedną z propozycji była Japonia, która od razu zyskała aprobatę ale wciąż czegoś brakowało. I tak z kilku opcji i połączeń wyłonili się dwaj zwycięzcy - niesamowite miasta, symbole Azji: Tokio - stolica Japonii i Seul, nazywany Duszą Azji - stolica Korei Południowej. Mieliśmy wszystko, a nawet więcej bo dwa w jednym: dwa kraje połączone trudną historią, a jednocześnie zupełnie odmienne, dwa miasta symbole, dwie destynacje w jednej podróży. Projekt miał charakter ściśle nagrodowy, więc całą energię skupiliśmy na programie i jego ułożeniu tak, aby Uczestnicy mogli z podróży przywieźć masę wiedzy i doświadczeń.

Read more

Polska jest piękna

Nasze krajowe MUST SEE!

Elastyczność to nasze drugie imię, w związku z czym zmieniając kierunek oraz dystans działań w Margot Travel - proponujemy kilka cudnych miejsc w kraju gdzie można się wybrać w podróż wakacyjną, firmową czy zorganizować świetny weekendowy event.

Read more

Pafos na Cyprze

Byliśmy, polecamy

Podróżując na Cypr najczęściej wybieramy hotel w pobliżu Pafos. Samo miasta jest perełką jeśli chodzi o stanowiska archeologiczne! Poza świetnymi wycieczkami na Półwysep Akamas czy w góry Troodos, warto spędzić pół dnia w tym niezwykle ciekawym historycznie miejscu.

Read more