Ziemia Słońca – Algarve

Słoneczna Portugalia

24-27.06.2021

Słoneczna Portugalia

Masz ochotę poznać południowe wybrzeże Portugalii? Algarve, którego wybrzeże ma aż 150 km długości jest idealnym miejscem, aby połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem.

Przepiękne widoki, lokalne przysmaki portugalskie i szum Oceanu Atlantyckiego sprawi, że będzie to niezapomniany wyjazd. Wzdłuż całego wybrzeża napotkamy wiele renesansowych i barokowych miasteczek, które zachowały swój klimat i urok. Obowiązkowym punktem jest Przylądek Świętego Wincentego, z którego rozpościerają się przepiękne widoki, podziwiamy strome klify oraz słynną latarnię morską, która jest jedną z najmocniejszych latarni w Europie i ma zasięga nawet do 60 kilometrów.

Algarve jest miejscem, które absolutnie warto odwiedzić. Zachwyca ilością atrakcji oraz kameralnym klimatem od południowych krańców graniczących z Hiszpanią aż po północne zielone regiony a wszystko to przeplata się z widokiem lokalnych plantacji pomarańczy i migdałowców.

Portugalia – Algarve jest warta grzechu!

Atrakcje, które musisz zobaczyć!

Przylądek Świętego Wincentego
Cudowny smak prawdziwego porto
Rejs łódkami w Lagos
Najbardziej efektowne plaże
Jedyne w swoim rodzaju azulejos
Dawka słońca przez duże S!

Pliki do pobrania

Cena wyjazdu

420 EUR + przelot ok. 1000 PLN / osoba
od 10 osób

Odkryj Armenię z Margot Travel

Armenia! Jesteśmy prawie pewni, że tutaj jeszcze nie byliście. Mało jest miejsc na Ziemi, gdzie krajobrazy zmieniają się w ciągu godziny jak w kalejdoskopie a każdy kolejny dzień jest piękniejszy od poprzedniego!

Daj się oczarować Armenii

Zasmakuj w tradycyjnej ekologicznej kuchni, wyśmienitych trunkach, podziwiaj bajkowe krajobrazy i poznaj fantastycznych otwartych i gościnnych ludzi! Wyjazd dla par, rodzin, w wersji solo dla młodszych i starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Odkryj to miejsce z Margot Travel, a wrócisz zachwycony – gwarantujemy. Dołącz do czerwcowej wyprawy do Armenii z Margot Travel.