Barcelona

Barcelona Pięciu Zmysłów!

na zapytanie

Wycieczka do Barcelony – odkryj miasto Gaudiego

Na świecie znajdziemy wiele pięknych miast, lecz prawdziwie magiczne miasto jest tylko jedno – to cudowna Barcelona, perła Katalonii. Tak wyjątkowe miejsce, trzeba poznawać w wyjątkowy sposób, dlatego przygotowaliśmy niezwykłą wycieczkę, podczas której poznasz Barcelonę za pomocą wszystkich zmysłów!

 

Wybierz wakacje w Barcelonie – słonecznym, pełnym niesamowitych atrakcji mieście

Jesteśmy pewni, że po wczasach zorganizowanych przez nas w Barcelonie będziesz chciał tam szybko wrócić. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, wsparcie w każdej sytuacji oraz nieustanną opiekę. Wyjazd z Margot Travel to gwarancja udanego urlopu – serdecznie zapraszamy.

Atrakcje, które musisz zobaczyć!

Kulinarne doświadczenie - poznaj sekrety tapas
Stwórz własne wino!
Wyzwanie malarskie na miarę Joana Miró
Zostań Master Chef'em w Barcelonie
Muzyczne wyzwanie flamenco
Zobacz najpiękniejsze zakątki Barcelony

Pliki do pobrania

Cena wyjazdu

Odkryj Armenię z Margot Travel

Armenia! Jesteśmy prawie pewni, że tutaj jeszcze nie byliście. Mało jest miejsc na Ziemi, gdzie krajobrazy zmieniają się w ciągu godziny jak w kalejdoskopie a każdy kolejny dzień jest piękniejszy od poprzedniego!

Daj się oczarować Armenii

Zasmakuj w tradycyjnej ekologicznej kuchni, wyśmienitych trunkach, podziwiaj bajkowe krajobrazy i poznaj fantastycznych otwartych i gościnnych ludzi! Wyjazd dla par, rodzin, w wersji solo dla młodszych i starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Odkryj to miejsce z Margot Travel, a wrócisz zachwycony – gwarantujemy. Dołącz do czerwcowej wyprawy do Armenii z Margot Travel.