Cruise USA & Karaiby

Płyń śladami piratów z Karaibów

Płyń śladami piratów z Karaibów

W szalonym tempie życia, gdzieś pomiędzy pracą, domem, sklepem a wizytą u lekarza człowiek wrzuca swoje marzenia – marzenie o raju na ziemi. To miejsce, gdzie magia i przygoda noszą to samo imię, gdzie historie Voodoo przeplatają się z opowieściami o piratach i morskich potworach. Tu wszystko jest ładniejsze, bardziej radosne i kolorowe. Tutejsza muzyka o charakterystycznym brzmieniu pobudza do życia, śnieżnobiałe plaże,  lazurowa woda, tropikalne lasy, wodospady, palmy wyrastające wprost z plaż tworzą niepowtarzalny urok i zapewniają niesamowite widoki. Karaiby dawniej zwane Indiami Zachodnimi to mieszanka wielu kultur – karaibskiej, europejskiej i azjatyckiej. Mieszanka ta widoczna jest w zwyczajach i w tradycji, jak również w świeżej i słonecznej kuchni.

 

Zapraszamy na  przygodę życia wybierając się na rejs luksusowym statkiem. To doskonały sposób na odwiedzenie i poznanie kilku wysp podczas jednej wycieczki. To fascynująca wyprawa z mnóstwem niezapomnianych wrażeń i prawdziwy wypoczynek od pracy. Nad lazurowymi wodami karaibskich wysp unosi się duch samego Jacka Sparrowa.

Polecamy w tym miejscu

Miami – to miasto brzmi po hiszpańsku!
Park Narodowy Everglades w poszukiwaniu dzikiego zwierza.
Statek marzeń i wyruszyć w luksusowy rejs.
Wieczór w San Juan, stolicy Portoryko, które słynie z życia nocnego.
Relaks w egzotycznym raju St. Thomas z pięknymi plażami i lazurową wodą.
Podmuch lądujących maszyn na Maho Beach.
Słynny rum Guavaberry w Philipsburgu.
Historia Nassau – dawnej siedziby piratów i aktualnie stolicy Bahamów.

Uzbekistan

To piękne państwo Azji Środkowej charakteryzuje się spokojnym i powolnym życiem jego mieszkańców. Przez lata najeżdżane było przez liczne plemiona koczownicze – Arabów, Persów czy Turków. Uzbekistan jest niezwykle wdzięcznym celem podróży – ma bowiem wiele do zaoferowania: piękne zabytkowe miasta Jedwabnego Szlaku, inspirujących ludzi, krajobrazy niczym z bajki czy niezwykle ciekawą historię. Odwiedź Samarkandę, Bucharę bądź Chiwę i przekonaj się sam!

Wyjazdy firmowe do Uzbekistanu

Dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy – lecz wciąż mało popularny – kraj? Przede wszystkim dla poszerzenia swoich horyzontów i nowych doświadczeń. Tylko wyobraź sobie, że wszystkie meczety, miasta oraz zabytki w Uzbekistanie widziały to, o czym wielu z nas się nawet nie śniło – zarówno rozwój, jak i upadek tego imperium. Wizyta w tym państwie będzie niezapomnianym doświadczeniem – tutaj niezwykła przyroda przeplata się z pięknymi pałacami czy meczetami. Uzbekistan to miejsce, które polecamy na wyjazdy motywacyjne, a także integracyjne. Kraj ten jest nie tylko intrygujący i klimatyczny, ale również bezpieczny oraz gościnny. Zapraszamy do kontaktu!