Ciekawostki podróżnicze

Wszystko, co musisz wiedzieć o bagażu przed wyruszeniem w podróż

Wybierasz się na wymarzone, 2-tygodniowe rajskie wakacje na drugim końcu świata? A może Twoja firma organizuje wyjazd motywacyjny do Meksyku, Maroka lub USA? Niezależnie od tego, jak długo będzie trwała podróż, warto dobrze się do niej przygotować. Nie zostawiaj pakowania na ostatnią chwilę

Czytaj więcej

6 powodów, dla których warto podróżować po świecie

Mówi się, że podróżowanie to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze i stajemy się bogatsi. Każdy, kto choć raz odwiedził nawet sąsiedni kraj, wie, jak wiele prawdy jest w tej tezie. Przedstawiamy zatem 6 argumentów świadczących o tym, jak zagraniczna podróż może uczynić Cię bogatszym.

Czytaj więcej

Nasze realizacje

Perły Azji TOKIO & SEUL

Omawiając projekt wyjazdowy z Klientem, wiedzieliśmy że wracają do wyjazdów po dłuższej przerwie i musimy zaproponować coś z naprawdę mocnej kategorii. Jedną z propozycji była Japonia, która od razu zyskała aprobatę ale wciąż czegoś brakowało. I tak z kilku opcji i połączeń wyłonili się dwaj zwycięzcy - niesamowite miasta, symbole Azji: Tokio - stolica Japonii i Seul, nazywany Duszą Azji - stolica Korei Południowej. Mieliśmy wszystko, a nawet więcej bo dwa w jednym: dwa kraje połączone trudną historią, a jednocześnie zupełnie odmienne, dwa miasta symbole, dwie destynacje w jednej podróży. Projekt miał charakter ściśle nagrodowy, więc całą energię skupiliśmy na programie i jego ułożeniu tak, aby Uczestnicy mogli z podróży przywieźć masę wiedzy i doświadczeń.

Czytaj więcej

Polska jest piękna

Nasze krajowe MUST SEE!

Elastyczność to nasze drugie imię, w związku z czym zmieniając kierunek oraz dystans działań w Margot Travel - proponujemy kilka cudnych miejsc w kraju gdzie można się wybrać w podróż wakacyjną, firmową czy zorganizować świetny weekendowy event.

Czytaj więcej

Pafos na Cyprze

Byliśmy, polecamy

Podróżując na Cypr najczęściej wybieramy hotel w pobliżu Pafos. Samo miasta jest perełką jeśli chodzi o stanowiska archeologiczne! Poza świetnymi wycieczkami na Półwysep Akamas czy w góry Troodos, warto spędzić pół dnia w tym niezwykle ciekawym historycznie miejscu.

Czytaj więcej