Zaloguj się do
Strefy klienta

Panama

Panama - wyjazdy incentive, wyjazdy integracyjne, firmowe wyjazdy zagraniczne.

 

Magiczne miejsce, w którym odmienne światy łączą się w jedno…

Jeden z bohaterów książki le Carré mówi: Mamy wszystko, czego Bóg potrzebował, by stworzyć raj: żyzne ziemie, plaże, góry, dziką przyrodę, co krok drzewa pełne owoców, a wokół wspaniałych ludzi. Poznaj ten wyjątkowy kraj, w którym żyje 3 mln ludzi. Zachwyć się tutejszą mieszanką kulturą, utworzoną z dziedzictwa hiszpańskich konkwistadorów i rdzennej ludności, do czego z czasem doszły wpływy afrykańskie. Daj się porwać magnetycznej melodii tamborito (hiszpańskiemu tańcowi, połączonemu z rytmami oraz krokami indiańskimi) i zgodnie z jego brzmieniem przemierzaj to wyjątkowe miejsce spajające w jedno obie Ameryki.

Ciekawostki

  • W całej Panamie żyje 3 mln. ludzi, z tego 2 mln. mieszka w stolicy kraju.
  • Jeden z bohaterów książki le Carré mówi: "Mamy wszystko, czego Bóg potrzebował, by stworzyć raj: żyzne ziemie, plaże, góry, dziką przyrodę, co krok drzewa pełne owoców, a wokół wspaniałych ludzi."
  • Podstawą panamskiej kultury jest kultura hiszpańskich konkwistadorów i rdzennej ludności, do tego z czasem doszły wpływy afrykańskie. Przykładem takiego wymieszania kultur jest tamborito – hiszpański taniec, który został połączony z rytmami i krokami indiańskimi.