Zaloguj się do
Strefy klienta

Wyjazdy Incentive

Czy pragną Państwo uhonorować swoich klientów w wyjątkowy sposób? A może zależy Państwu na dodatkowym zmotywowaniu pracowników i stworzeniu zgrane­go zespołu? W obu przypadkach idealnym rozwiązaniem jest wyjazd INCENTIVE, czyli niepowtarzalna podróż, pełna niespodzianek i fascynujących wyzwań, nie ma­ją­ca nic wspólnego ze sztampowymi, ogólnodostępnymi propozycjami biur podróży. Przygotowywana zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego, oferta wyjazdu INCENTIVE to kreatywny, dynamiczny scenariusz oraz niepowtarzalne i za­ska­kujące atrakcje. Nad przebiegiem imprezy zawsze czuwa zespół profe­sjo­nal­nych oraz doświadczonych animatorów. Celem organizatorów jest przygotowanie produktu o najwyższej jakości, tak by uczestnicy wyjazdu zawsze wspominali go jako podróż ich życia.

Prezentacja

Wyjazdy konferencyjne

W przypadku organizacji spotkań o charakterze konferencyjnym liczy się nie tylko wynajem odpowiedniej auli. Dużo ważniejszą rolę odgrywa właściwie zaplecze do­sto­so­wa­ne do obsługi tego typu imprezy. Jeśli pragną Państwo czuć się kom­for­to­wo i nie chcą martwić się o przebieg konferencji proszę zaufać nam. MARGOT TRAVEL kompleksowo zorganizuje całe wydarzenie, począwszy od wynajmu miejsc noclegowych i sali ze sprzętem audiowizualnym po druk materiałów konferen­cyj­nych. Zadbamy również o wyśmienity catering oraz przygotowanie wieczornego rautu, a także zapewnienie kilku chwil relaksu. Dzięki naszej pomocy do Państwa należeć będzie jedynie poprowadzenie spotkania.

Eventy

Wspólne obchody świąt lub rocznic z pewnością wpływają na integrację pracow­ni­ków. Czy myśleli Państwo o zorganizowaniu niecodziennego firmowego Sylwestra czy Mikołajek? A może zbliża się jubileusz Państwa zakładu pracy lub urodziny pre­zesa? Warto zadbać o uczczenie tego dnia np. niezwykłą imprezą. Występ zna­nego zespołu, szalone wyścigi gokartów, lekcja tańca ze znanym mistrzem, wizyta na planie firmowym? To nic trudnego. Doświadczony zespół MARGOT TRAVEL z przyjemnością zaproponuje Państwu, a następnie zorganizuje szeroki wachlarz atra­kcji. Zadba także o wszystkie szczegóły w tym oprawę oświetleniową, nagłoś­nie­nie, bilety wstępu i catering. Klientom pozostanie już tylko dobra zabawa.

Wyjazdy biznesowe

Czy wybierają się Państwo w delegację służbową i nie chcą zaprzątać sobie głowy rezerwacją noclegów oraz przelotów? Z przyjemnością zajmiemy się wszelkimi for­malnościami. MARGOT TRAVEL w pełnym zakresie zorganizuje Państwa podróż. Stworzymy harmonogram wyjazdu, zadbamy o dostępność miejsc w hotelach i śro­d­kach komunikacji, pomyślimy również o smacznym cateringu. Co więcej nie za­po­m­ni­my podpowiedzieć Państwu jak zagospodarować czas wolny, poza spotkaniami biznesowymi. Lista niezwykłych atrakcji dostępnych w poszczególnych miejscach świata już na Państwa czeka. Zapraszamy do MARGOT TRAVEL.

VIP Travel

Wyprawy typu VIP TRAVEL należą do podróży elitarnych. Powinny być zorga­ni­zo­wa­ne w perfekcyjny sposób i obfitować w liczne oraz zaskakujące atrakcje, niedo­stę­pne dla przeciętnego człowieka. Poczucie komfortu podróżujących, a także lu­ksu­sowa baza hotelowa stają się tu nie mniej ważne. Jeśli są Państwo zamożnymi ludźmi, którzy chcieliby poczuć dreszcz emocji i popływać z rekinami lub zaglądnąć w paszczę krokodyla – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Spełnimy nawet naj­bar­dziej szalone marzenie, dbając przy tym o Państwa bezpieczeństwo. Wszystko to dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kreatywności, profesjonalizmowi i dyskrecji zespołu MARGOT TRAVEL.